Our range of products include industrial hydraulic jack.
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Industrial |
| Material | Mild Steel |
| Brand | Techhydro |
| Capacity | 75 ton |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Power | 0.75 kW |
Minimum order quantity: 01 Piece
Fostered with enormous business understanding of this realm, we are involved in presenting a broad consignment of Industrial Hydraulic Jack.
Vivek Kumar (CEO)
Hydrotech Engineering
KH No-25/3/1, Village Nangli Sakarwati, Najafgarh Road, Nangli Sakrawati
New Delhi - 110043, Delhi, India